Navigation Menu

Mes ♥ Tai: Dviratis - tandemas

(foto iš čia)

Močiutė pasakojo, kad su seneliu į savo vestuves važiavo dviračiais. Tikrai nepaprastas jausmas lėkti kartu su mylimuoju keliu, vėjui kedenant plaukus, o jei dar vienu dviračiu!


Evelina ♥ Tomas ♥ Adelytė

Rugpjūčio tryliktoji buvo ypatinga diena. Tą dieną Evelina ir Tomas prisiekė amžiną meilę vienas kitam ir pakrikštijo savo nuostabiąją dukrytę Adeliją. Pats dangus palaimino santuoką ir vaikučio krikštą - po ceremonijos užėjo tokia liūtis, kad kai kuriems nė sauso siūlelio neliko:) Bet tai juk geras ženklas! Prieš pat vakarienę dangus prasisklaidė, pasirodė saulė, tad svečiai galėjo smagiai šėlioti, o mes įgyvendinti ir numatytą atrakciją - stilizuotą svečių fotosesiją.

Bet apie viską nuo pradžių...

Ceremonija vyko Molėtų Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje. Pažiūrėkite, kokios girliandos!Rudeniškos grožybės

Šis ruduo tikrai ypatingas ir džiugina mus spalvų gausybe. Jeigu ruošiate šventę šiuo metų laiku, pasitelkite gamtos dovanas puošiant bažnyčią, šventės vietą, stalus. Ąžuolo giliukai, spalvoti klevo lapai, raudonskruosčiai obuoliukai, kriaušės, rugiais, margaspalvės cukinijos, riešutai... Ech, rudens gėrybių sąrašas begalinis.


(foto iš čia ir čia)

Mūsų favoritai - iš margaspalvių lapų pinti vainikai, kurie nuostabiai papuoštų bažnyčios suolus.

(foto iš čia, čia ir čia)

Na ir žinoma, kaip be mūsų mylimų moliūgų? Kodėl po jaukios ceremonijos svečių nepavaišinus nuostabiai aromatinga moliūgų sriuba?!

(foto iš čia, čia ir čia)

Na, o jei ieškote savo artimiesiems vestuvinės dovanos, nepaprastų dovanėlių savo svečiams ar tiesiog mielo draugo ilgiems rudens vakarams, aplankykite Žaislų Turgų - ten visada jauku ir kvepia čiobrelių arbata.


Apie batelių aksesuarus

 (foto iš čia)


Mielosios, kurios jau atšokote savo vestuves, prisipažinkite, kiek batelių porų teko įsigyti, kol pagaliau atėjo išganingas nušvitimas - TIE! Kad ir kokia tai būtų smulkmena, palyginus su kitais organizavimo rūpesčiais, moteris turi teisę į batus! Vienintelius ir nepakartojamus. 


Rita ♥ Tomas

Stengiamės nepasiduoti rudeniškam šaltukui ir gyvenam prabėgusios vasaros šiltomis akimirkomis. Viena nuostabia birželio diena norime šiandien pasidalinti su jumis. Rita ir Tomas tą dieną spinduliavo ypatinga ramybe. Kad tai jų laimingiausia diena buvo galima pasakyti vien pažvelgus į juos. Tai buvo nepaprasta TIKRO džiaugsmo diena.