Navigation Menu

Agnė ♥ JuliusPraėjusią vasarą, kai mūsų taip nelepino dangus, Agnei ir Juliui jis padovanojo vieną gražiausių ir karščiausių vasaros dienų. Šventė vyko nuostabiame Burbiškio dvare. Įkvėpti dvaro estetikos ir grožio, kūrėme elegantišką, romantišką ir kiek žolišką vestuvių šventę.

Ceremoniją planavome čia pat dvaro sode. Po didžiuliu ąžuolu šeimos ir draugų akivaizdoje, Agnė ir Julius tapo šeima.
Po ceremonijos svečiai vaišinosi gaiviais kokteiliais bei spausdinimo mašinėle rašė linkėjimus jauniesiems.


Mielos dovanėlės laukė ir šventės svečių. Agnė ir Julius patys džiovino ir pakavo namie augintas mėtas. Tikimės, mėtų arbata svečius džiugino vėsiais rudens vakarais.Svečių sėdėjimo planą įkurdinome vienoje dvaro menių. Svečiams susėdus vakarienės, šis stalas buvo paverstas desertų stalu.Dvaro interjeras klasikinis, turtingas, o šalia to mums norėjosi lašelio modernumo ir jaunatviškumo. Tad šventės dekorui rinkomės pilkos, eukalipto žalios, baltos bei aukso spalvos derinį.
O šį desertų stalą tikrai skelbiame pralėkusio sezono karaliumi:) Svečius džiugino Tie kepėjai saldumynai ir uogos. Beje, su jaunaisiais nusprendėme neturėti vieno didelio vestuvinio torto. Tad turėjome jų net tris, kiekvieno skoniui patenkinti:)

Agne ir Juliau, ačiū už pasitikėjimą ir galimybę sukurti vieną gražiausių sezono švenčių! Laimės jums ir jūsų namams!Vestuvių planavimas ir dekoravimas: Dega rūtos
Foto: Lina Aidulaitė, http://www.aidukephotography.com
Šventės vieta: Burbiškio dvaras, http://www.burbiskis.lt