Navigation Menu

Gėrimai vestuvėms

Po ceremonijos, pasitinkant svečius, šventės vietoje paprastai jie yra vaišinami gaiviaisiais ar "burbuliuotais" gėrimais. Kodėl nuo pat šventės pradžios nepasitikus svečių stilingai paruoštu staleliu?! Čia jums gali pagelbėti dega rūtos!
(foto viršuje iš čia, apačioje iš čia)


(foto iš čia, čia, čia)

Šventės metu vaišinant svečius stipresniais gėrimais taip pat galima paieškoti įdomesnių variantų, kaip juos patiekti. Galbūt pasikviesite barmeną, kuris jūsų vakaro svečiams ruoš išskirtinius kokteilius, o galbūt paruošite stalelį su visais reikalingais ingredientais ir svečiai gėrimus ruošis patys?
(foto iš čia, čia ir čia)

Dar keletas gražių idėjų gėrimų patiekimui:(foto iš čia, čia, čia ir čia)


(foto iš čia)

Romantiškose sodo vestuvėse gėrimai labai šauniai atrodys vaikiškoje vonelėje. Dega rūtos tai jau išbandė šventėje: pastatėme vonelę sode po obelimi, gėrimus paslėpėme ledukuose ir svečiai visą vakarą galėjo mėgautis šaltais gėrimais.
(foto iš čia)

Na, o kad svečiai galėtų atskirti savo taures, siūlome paruošti daugybę vėliavėlių su svečių vardais, tai kartu bus ir puošmena ir labai praktiška smulkmena: po smagaus patrepsėjimo šokių aikštelėje visi galės rasti savo taures.

(foto iš čia)

(foto iš čia, čia, čia ir čia)

Vėliavėles gali pakeisti kortelės, pririštos prie taurės kojelės, kur užrašyti svečių vardai. Išbandėm! Pasiteisino! 
(foto iš dega rūtos archyvo)