Navigation Menu

Ugnė ♥ Tomas 


Ačiū Jums, kad prisidėjote prie mūsų šventės nuostabumo ir tobulai išpildėte mūsų norus!
Ypatingai mano norą dėl puokštės. Galėjau būti savimi, o ne tradicine nuotaka 💚

***

Jevgenija ♥ Alvaro 


Viskas buvo taip gražu! Taip smagu buvo peržiūrėti nuotraukas ir pastebėti detales. Buvo nuostabi šventė! Ačiū Tau dar kartą už visą grožį, kurį mums sukūrei!

***

Patricija ♥ Robertas


Norėtume padėkoti už nuostabiai papuoštą šventę. Stalai tobuli, kaip ir buvome apkalbėję visą planą. Tikrai labai labai viskas puiku buvo. Nė karto nepasigailėjau, kad pasirinkau būtent Jus! Ačiū Jums labai labai už tą visą tobulumą.

***

Gabrielė  ♥ Laurynas


Tik dabar pradedam suvokti kas įvyko mūsų gyvenime… Kaip Lauryno tėtis ir sakė: šeima mes buvom jau seniai, bet dabar ja tapom oficialiai, todėl vis dar trūksta žodžių apibūdinti kokius jausmus išgyvenam ir kokioj pasakoj jaučiamės…

Esam BEPROTIŠKAI dėkingi už tai, kad visi metai besiruošiant mūsų meilės šventei buvo malonumas ir visiškas atsipalaidavimas. Nuo pat mūsų susipažinimo prieš 3 metus, organizuojant Monikos ir Arūno vestuves, net neabejojau, kad savo šventei rinksiuos Jus! Pilnai sutapo mūsų skoniai, stilius, nuomonė ir viskas kitas! Dėkojam už patarimus, rekomendacijas (ypač už “Vamp” mados namų J), už pagalbą organizuojant tėvų staigmenas. Taip pat, dėkojam Aušrai už nepaprasto grožio šventės vietos dekoravimą, pradedant stalų puošimu, terasos žvakėm ir pagalvėlėm, ir baigiant torto dekoravimu, nes jis atrodė milijoną kartų gražiau nei įsivaizdavom!

O labiausiai norim padėkoti už JŪSŲ NUOŠIRDUMĄ, visą planavimo laikotarpį jautėmės ypatingi, jautėm jūsų rūpestį ir buvom visiškai ramūs vestuvių dieną, nes žinojom, kad viskuo bus pasirūpinta, todėl galėjom atsipalaiduot ir mėgautis kiekviena akimirka. Tikimės gyvenime dar atsiras progų pasimatyti J

Viskas buvo TO-BU-LA, o JŪS NEREALIOS!!!
Dar kartą tariam patį didžiausią ačiū Jums!!!

***

Aušra ♥ Mindaugas


Didžiausias ačiū, kad padėjote padaryti mūsų šventę tobula! Gausybė "vau" tiek iš mūsų, tiek iš mūsų svečių lūpų. Niekuo tą dieną nesirūpinau, nes žinojau, kad esate jūs. Visas išpildymas tobulas, viskas be galo sklandu.
Ačiū, kad ir prieš šventę nuramindavot, ir užtikrindavot, kad viskas bus sklandu ir gražu. Todėl, kad buvot Jūs, paskutinį savaitgalį prieš vestuves ilsėjausi ir nieko nedariau! :)
Tikrai nerandam žodžių, kuriais tinkamai Jums padėkoti. Didžiausias didžiausias AČIŪ!
Tikrai tikrai visiems rekomenduosime ir reklamuosime :) Nuo pat pradžių jaučiau, kad esate savos :) O dabar bus labai sunku su jumis atsisveikinti!

***

Eglė ♥ Haroldas


Merginos, gavome vestuvių nuotraukas ir vėl prisiminėme savo šventę, kuri mums buvo tobula ir viskas tik Jūsų dėka! Ačiū už Jūsų kantrybę, puikias idėjas, visokeriopą pagalbą. Geresnės komandos savo šventės planavimui net ir įsivaizduoti negalėjome. Aš visiems nuolat kartoju, kad kai turi tokias planuotojas, kaip Dega rūtos, vestuvių planavimas vienas malonumas. Iš tiesų net pasiilgstu tų mūsų susitikimų, tad ačiū Jums už viską. Esate nuostabios!

***

Eglė ♥ Aleksandrs


Viskas nuo vakar yra tobula! Net ir tas lietus :)
Labai labai labai ačiū, viskas buvo TAIP GRAŽU! Tiek mes, tiek svečiai buvom sužavėti! Ir viskas taip gerai suorganizuota. Ačiū už visus patarimus ir rekomendacijas!
Patys nuoširdžiausi linkėjimai!

***

Ovidija ♥ Arūnas


Gavome vestuvių nuotraukas ir vėl grįžome prisiminimais į tą dieną, noriu labai padėkoti už tai, kad prisidėjote prie mūsų šventės sukūrimo, visi dar ilgai kalbėjo apie prabangą, kuria tą dieną viskas tiesiog švytėjo, didelis ačiū Jums :)

***

Ugnė ♥ Valentas


Norime Jums nuoširdžiai padėkoti už puikų dekorą mūsų šventės vietoje. Visi dekoro elementai mums labai patiko, todėl džiaugiamės, jog Jus pažinome ir patikėjome Jums pačią svarbiausią savo gyvenimo šventę. Taigi tariame nuoširdų AČIŪ ir tikimės, kad ši mūsų draugystė su Jumis tuo nepasibaigs.

***

Agnė ♥ Anthony


Dear Dega Rutos team,
Anthony and I would like to say final and sincere thank you for our dear planner Fausta and her team, for such an amazing organisation, friendly atmosphere, kindness and professionalism. Our day was just amazing only because we had you, your ideas, recommendations and excellent taste to details. I am very touched and proud of being able to show my foreign family in law and friends, how great and professional Lithuanian people are. Everything was just perfect! All you effort is extremely appreciated and won't be forgotten.
Wishing you a all the best in your future!

***

Vidmantė ♥ Paulius


Merginos !
Noriu jums padėkoti už puikiai suorganizuotą šventę. Viskas buvo taip gražu ir gerai. Stalai buvo papuošti super gražiai, gėlės fantastiškos, lemputės liuks, saldus stalas gražus ir skanus!
Nebuvo niekam kada nuobodžiauti!
Ačiū jums už visą darbą. Be jūsų nebūtų buvę viso grožio ir puikios organizacijos! Ačiū, ačiū, ačiū!

***

Guoda ♥ Nilsas


Darkart dėkoju Jums už puikiai atliktą darbą ir išsipildžiusią svajonę! Jūs pačios geriausios, nei minutę tuo neabejojau... Svečiai liko sužavėti.

***

Monika ♥ Artūras


Mūsų šventė buvo tikra pasaka, labai graži, išpuoselėta, nuoširdžiai paprasta ir jauki pasaka :) Toji diena nebuvo tik geriausia diena mūsų gyvenime, ji buvo dar ir gražiausia :) Viskas buvo šilta, jauku, smulkmeniška ir be galo gražu. Tobulo jaukumo jausmas neapleido visą vakarą, ačiū Jums už jį! Labai! :)

***

Rasa ♥ Andrius


Dega rūtos, mergaitės, kurios žino viską apie vestuves ir kaip jas padaryti dangiškai gražias ir elegantiškas! Nepaprastai šiltas bendravimas, puikūs patarimai ir akcentai, kuriuos padėjo susidėlioti šios žavios mergičkos - dalykai, be kurių jau sunkiai įsivaizduotume savo vestuvių organizavimą! Ačiū jums už visus kūrybiškus sprendimus, didelį palaikymą ir dekoro rezultatus, kurie viršijo lūkesčius! Su jumis dirbti buvo nepakartojamai lengva ir gera! Ačiū!

***

Vilija ♥ Simon


Brangiosios Rūtelės,
Šį saulėtą ir nuostabų rytą prabudome apsupti gėlių ir pačių šilčiausių paskutinių dienų prisiminimų.
Norime dar kartą Jums padėkoti už šiltą bendradarbiavimą ir gražias šventės akimirkas, kurias padėjote sukurti ir kurios niekada neišdils iš mūsų atminties.
Linkime didžiausios sėkmės Jūsų darbe.
Jūs tiesiog nuostabios...

Apie Vilijos ir Simon vestuves skaitykite čia.

***

Vilma ♥ Aurimas


Mielos mūsų Rūtelės - draugės, pagalbininkės ir įkvėpėjos - ačiū jums už tai, kad viskas pavyko taip, kaip mes ir svajojom: šiltai, jaukiai, elegantiškai ir be galo romantiškai... Ačiū jums už kiekvieną patarimą, už didžiules pastangas įgyvendinant mūsų viziją, už visas ypatingai subtiliai ir kūrybiškai išpildytas idėjas! Mudu labai džiaugiamės, kad akimirksniu prabėgdavę mūsų susitikimai, besiruošiant didžiajai šventei, išaugo į labai branginamą pažintį ir draugystę.
Nuoširdžiai tikim, kad dar ne kartą susibėgsim arbatos ir obuolių pyrago prie mūsų stalelio... :)
P.S. Ir labai labai smagu, kad buvom tie, kurie jums padėjo atrasti karamelinius spragėsius! :)

Apie Vilmos ir Aurimo vestuves skaitykite čia.

***

Ieva ♥ Svajūnas


Mielos, Dega Rūtos Merginos,
Ačiū Jums už šiltus vasaros prisiminimus atšalus orams Jūsų tinklaraštyje. Ilgai galvojau ką norėčiau Jums parašyti, bet galvojant apie Jus sukosi keletas žodžių, kuriais norėčiau Jus apibūdinti, tai profesionalumas, kūrybiškumas ir šablonų nesivaikymas. Džiaugiuosi, kad pasirinkome būtent Jus, nes Jūsų išskirtinis braižas ir nesiūlymas to paties kiekvienai porai, leidžia mums pasijusti išskirtiniais TĄ dieną. Todėl norėčiau Jums palinkėti, kad Jūsų galvose nuolat suktųsi naujos kūrybingos idėjos, kurios virstų gražiais darbais, džiuginančiais tuos, kuriems jie skirti. Didelės didelės sėkmės Jums, Jūsų darbuose!!!!!!

Apie Ievos ir Svajūno vestuves galite paskaityti čia.

***

Monika ♥ Vytautas


Mielosios žaliosios Rūtelės,
Nežinau net nuo ko pradėti. Kai nusivylusi labai populiaria planuotoja ieškojau, kas gali nuoširdžiai ištiesti pagalbos ranką, radau jūsų gražų, nuoširdų puslapį. Užteko vos poros minučių pokalbio skype, kad suprasčiau jog jūs esate TOS!! Net neįsivaizdavau, kad galiu taip greitai prisileisti vos pažįstamus žmones. Nuo pat pirmos akimirkos sužavėjote savo nuoširdumu, šiltumu, paprastumu ir sielos skaidrumu! Net neabejodami atidavėme savo svarbiausią šventę į jūsų rankas. Mergaitės, ačiū už puikias idėjas, nuoširdžius pokalbius, padrąsinimą ir palaikymą, kai to labai reikėjo, už visus išpildytus norus planuojant šventę.
Parinkote nuostabius žmones, kurie kartu su jumis sukūrė įspūdingą šventę mums ir mūsų artimiesiams. Šventės dieną jautėmes lyg ant sparnų, džiaugėmes kiekviena akimirka: nuostabiai tikrai nuostabiai papuošta šventės vieta, svajonių balti bijūnai, lubinai, šventė prisipildžiusi auksinės ir baklažano spalvos, jaukios žvakių šilumos. Buvau taip maloniai nustebinta saldžiuoju stalu, beprotiškai svečių išgirtais skanėstais, o kai pamačiau meilės istorijos akimirkas įrėmintas ant stalo...Jūs geriau žinojot už mus pačius, ko norim. Vaikinų grupė Blue Fun linksmino mus iki paryčių, gyva muzika, smagūs ir užvedantys atlikėjai - nuostabus derinys! Išrinkote mums stebuklingą vietą šventei Bistrampolio dvarą. Gamta, prabanga, istorija viskas tik dar labiau stiprino įspūdžius. Ilgai išliks ta akimirka, kai pasivaikščiojome nukritusių žvaigždžių pievoje...
Jūs esate nuostabios, nepakartojamos, begalo atsidavusios ir stiprios dvi meniškos sielos. Nuostabiai suvaldėte minią žmonių dvi dienas. Kiekvienu svečiu buvo pasirūpinta, jūs visada buvot laiku ir vietoje. Ačiū už mums sukurtą tikrą dvarišką pasaką, už jautrias ir gražias akimirkas, už neblėstančią šypseną veide prisiminus savo šventę. Žinot, po šventės abu atsisėdę pasakėm: o žinai, šventė buvo nuostabi ir tikrai pakartotume tai dar ir dar kartą! Jokio streso, vien gražios akimirkos, laimingi veidai. Jūs esate ne vestuvių planuotojos, o artimos dvi sielos, kurios kuria svarbiausią dviejų žmonių gyvenimo šventę!!

***

Goda ♥ Šarūnas


Mielos Rūtelės,
Ačiū jums už kiekvieną akimirką praleistą drauge, ačiū už tas išskirtines ir jaukias idėjas, nuolatinį palaikymą, jūsų sukurtą estetiką ir visą nerealią šventę. Kiekvienas mūsų susitikimas planuojant vestuves neapsieidavo be geros dozės juoko, jaukios auros ir nerealių idėjų. Kiekvienąkart džiaugdavomės susitikę ir nė karto nepagalvojome apie vestuvinius rūpesčius, kurių Jūsų dėka tiesiog nebuvo! Mokėjote patarti, paguosti, padrąsinti, nukreipti ten, kur reikėjo, iš nieko sukurti kažką, suderinti meną ir kūrybą su funkcionalumu ir racionalumu. Jūsų charizma, taktiškumas, kūrybiškumas ir mokėjimas išklausyti leido mums visiškai atsipalaiduoti ir mėgautis šventės laukimu. Mergaitės, esate nuostabus tandemas!! Ir dabar, praėjus pusmečiui po vestuvių, nenustojame džiaugtis savo švente, mėgautis šiltais prisiminimais ir gražiais draugų atsiliepimais. Esame laimingi, kad tą snieguotą žiemos dieną sutikome jus, mielosios. Tapote ne tik mūsų šventės kūrėjomis, bet ir mūsų šeimos draugėmis...:) Jūs geriausios!

Apie Godos ir Šarūno vestuves galite paskaityti čia.

***

Agnieta ♥ Darius


Nuostabiosios,
Jau tris mėnesius mes oficialiai Jonikai, o vestuvių nuotraukos ir filmuota medžiaga priverčia visa siela sugrįžti į tą nepakartojamą ir TOBULĄ spalio 6-tą dieną. Tobulą, tikrąja to žodžio prasme.
Visas pasiruošimas vestuvėms buvo kupinas jaukumo ir nuoširdumo, sklindančio iš jūsų. Buvo vienas malonumas kiekvieną kartą susitikti ir planuoti savo vienintelę ir nepakartojamą šventę. Per visą tą planavimo ir bendravimo su jumis laiką, spėjom prisirišti, dabar pasiilgstam. Buvo labai malonu ir gera.
Vestuvių dieną niekaip nebūtume be jūsų išsivertę, moterys mielos! Buvot visur ir visada pašonėj, kad prižiūrėt, planuot, organizuot ir džiaugtis. Buvo be galo džiugu ir malonu sulaukti tiek jūsų dėmesio šventės metu. Tie klausimai: "Viskas gerai?", "Šampano ar vandens?" :)) Buvo būtent tada, kai jų reikėjo, pagalbos ranka buvo ištiesta būtent tada, kada jos buvo laukta.
Salės papuošimas...buvo kažkas tokio. Įėjimas, grojant mūsų mylimai dainai, dj'ui besišypsant prie pulto... Mes buvom kuo puikiausiai suprasti ir perprasti. Taip pat, viskas buvo idealiai pritaikyta prie pačios ypatingos "Margio" stiklinės ežero salės. Sukūrėt miško ir švieselių pasaką, pilną viržių, įvairiaspalvių šviesų ir žvakių šilumos. Pats "Margis" buvo idealiai mūsų šventei tinkanti vieta, kurią, vėlgi, išrinkote jūs. Dabar, važiuodami pro šalį, kiekvieną kartą atsidūstame, nusišypsome, dar kartą prisimename savo tobuliausią dieną. Jau planuojame nostalgijos ir prisiminimų kupiną kelionę į "Margį". :)
Milžinišką AČIŪ norime tarti jums už tai, kad pasiūlėte Darių Petkevičių mūsų šventės vedėju. Be jo, kaip ir be jūsų, mūsų diena niekada nebūtų buvusi tokia tobula. Žandus suskaudo ne vieną kartą nuo juoko. Dar ir dabar kikenam prisiminę Dariaus juokelius ir mimikas. Nuostabus žmogus ir ne kitaip. Užpildė tą vakarą mūsų stebuklingą ežero salę džiaugsmu, emocijomis, jaukumu ir meile. Taigi, mielosios, čia tik jūsų nuopelnas, kad žinojot ko mums reikia.
Visi vakaro žaidimai, visi ritualai ir veikla, muzika, vaizdas pro langą, vaizdas iš lauko į salę, besišypsantys artimieji... Visa tai – įrodymas jūsų nepriekaištingai ir šimtą kartų geriau nei tikėtasi atlikto darbo. O fejerverkai...ašarą ne vienas išspaudė, niekada dar tokių nematėm. Tačiau, tikriausiai pasakose taip ir būna. :)
Tikrai, iš visos širdies ir kuo nuoširdžiausiai norim jums padėkoti už tai, kad sukūrėte mūsų dieną tokią, kokia ji buvo. Viskas pranoko lūkesčius. Tikrai prisimename ir visada minėsime jus tik teigiamai, labai labai teigiamai! Sakom, kad šventė buvo tobula, nes ji buvo tobulai tinkama mums. Viskas, nuo pačių mažiausių smulkmenų iki bendro koncepto buvo mums ir apie mus. Buvo be galo gera matyti laimingas giminių ir draugų akis, girdėti pačius gražiausius žodžius ir jausti tą nenusakomą širdžių šilumą. Visi buvo be galo laimingi dėl to, kad buvo tą dieną, tą vakarą su mumis. Visa diena buvo kupina paties tyriausio džiaugsmo, tai, be abejonės buvo lig šiolei laimingiausia mūsų gyvenimo diena, kurią širdy nešiosimės dar ilgai ilgai ilgai...iki pat gyvenimo pabaigos. AČIŪ JUMS už tai, kad turim tokius prisiminimus, kad galim jais šildytis kai šalta, galim prisiminus nusišypsoti, kai liūdna ir visada prisiminus šimtąjį kartą įsitikinti, kad esame patys laimingiausi.
AČIŪ. Bučiuojam.

***

Neringa ♥ Skirmantas


"Norėtumėme padėkoti Rūtelėms už puikiai atliktą darbą. Dėka šių merginų apturėjom pačią gražiausią ir šilčiausią dieną savo gyvenime. Viskas buvo sustyguota ir išbaigta iki smulkmenų. Dėkojam už idėjas, fantaziją, įvairiapusę pagalbą, patarimus ir šmaikštumą. Merginų pagalba sukūrėm rudenišką, pilną gražiausių spalvų šermukšninę puotą. Šermukšniukai dar kartą taria didelį AČIŪ!!"

***

Laura ♥ Andrius


"Mūsų šventė buvo pasakiška, tiesiog TOBULA! Net neįsivaizdavome, kad viskas gali būti taip... kaip buvo. Pirmas dalykas, kurį pajutome susitikus su dega rūtomis - pasitikėjimas. Retai kada tenka gyvenime sutikti tokių gerų, nuoširdžių, paprastų, žmogiškų ir savo darbą be galo mylinčių žmonių. Merginos, dar nesame sutikę žmonių, kurie taip greitai būtų išanalizavę mūsų pomėgius, asmenines savybes, gyvenimo būdą ir vertybes!
Planuojant vestuves buvo atidžiai įsiklausyta į mūsų svajones, norus ir vizijas. Dega rūtos apgalvojo kiekvieną vestuvių detalę ir smulkmeną, stengėsi užbėgti visiems netikėtumams už akių. Labai jautėsi, kad Jūs, mielosios, trokštate, kad mes vestuves prisimintume kaip tobulą šventę savo gyvenime. Aušra ir Fausta, Jūs leidote mums atsipalaiduoti, pašalinote visus rūpesčius, tiesiog leidote džiaugtis kiekviena tos dienos minute. Mes patys sau pavydėjome tokios puikios, jaukios ir mielos šventės. Šventė buvo idealiai suplanuota, elegantiška, bet kartu ir labai žaisminga, o visa tai puikiai atspindėjo mūsų lūkesčius. Išskirtinis dekoras sukūrė šiltą ir jaukią šventės atmosferą. Po vestuvių apsvarstėme visą eigą ir nutarėme, kad NIEKO nebūtume keitę! Dega rūtos, siunčiame patį šilčiausią, kupiną rudeniškų spalvų, nuoširdumo ir gražiausių emocijų AČIŪ!!!"

***

Vytautė ♥ Leon


"Nuoširdžiausias AČIŪ už pasakišką šventę. Didžiausia laimė, kad Jus atradom ir patikėjom mūsų šventę į Jūsų kūrybingas rankeles. Esate šaunuolės - darbščios, kantrios, linksmos ir labai meniškos sielos, be kurių tikrai nebūtume išsivertę. Jūsų patarimai buvo neįkainojami ir Jūsų širdies dalelė, kurią įdėjote bedirbdamos - taipogi. Linkime ir toliau rūtas deginti taip šauniai! Valio! 

***

Živilė ♥ Mantas


"Kartu su vyru dėkojame už nuostabų jūsų darbą ir visus mūsų lūkesčius pranokusią šventę - buvo ne-re-alu!:) Visą laiką buvote mūsų stebuklingosios fėjos, kurios padėjo paversti svajonę realybe, ir sukurti pasakišką šventę. Jaučiamės pakylėti, be galo laimingi ir girdėjome daugybę gerų atsiliepimų iš mūsų šventės dalyvių:-) Sėkmės jūsų gražiame darbe, mielosios!

Živilės ir Manto vestuvių nuotraukas galite peržiūrėti čia.

***

Lina ♥ Marius


Mergytės, Jūs TOBULOS!!! Jau nuo pirmų susitikimo minučių su Jumis pajutom, kad Jūs, kaip geriausios draugės, atiduosit visą dušią mums. Patikėkit, atidavėt ne tik dušią, atidavėt visą save. Jūsų idėjos fantastiškos, pranoko visus mūsų lūkesčius. Šventė buvo TOOOBULA. TRYPYNĖS pavyko - patrypėm iš visos širdies. :)
Atrodo tiek daug norisi Jums pasakyti, palinkėti, bet mes net nerandam žodžių, tiesiog šilčiausios emocijos trykšta per kraštus (rieda ašarėlė skruostu)... Esam begalo laimingi, kad sutikom Jus savo gyvenime, kad brangiausią savo gyvenimo dieną patikėjome Jums į rankas.
AČIŪ JUMS už puikią nuotaiką, padrąsinimus, charizmą, nutrūktgalviškų idėjų įgyvendinimą, originalumą, stiliuką ir aišku varlytę ant Volgos. :) Mergytės, mėlynai geltonų akimirkų Jums! :P Bučiukų milijoooooonas!!!

Linos ir Mariaus vestuvių nuotraukas galite peržiūrėti čia.

***

Olga ♥ Liudas


Ačiū Dega rūtos Jums už tai kad padėjote įgyvendinti mano visas svajones ir jas papildėt savo nepakartojamom fantazijom. Jūsų idėjos neprilygsta niekam kitam, esu tokia laiminga kad būtent Jūs pagražinote mūsų vestuves! Kai jūs visą laiką buvote šalia, man buvo ramu, nes žinojau kad jūs padarysite viską, kad tą dieną aš bučiau pati laimingiausia. Taip ir buvo:) Jeigu reikėtų drąsiai rekomenduočiau Jūsų darbą, nes Jūs esat nerealios"

Olgos ir Liudo vestuvių nuotraukas galite pamatyti čia.

***

Toma ♥ Paulius


Mums žiauriai patiko su jumis 'dirbti', tai buvo labai smagus nuotykis, kurio metu iš jūsų gavom daug daugiau nei stiliaus patarimus, bet gavom draugišką atmosferą, visišką atsidavimą užduočiai (juk braidėm po pelkes visą dieną:)), idėjų laviną, kurios pritaikytos tik mums ir atitiko mūsų norus, jau nekalbant apie nuostabų išpildymą - rezultatas kalba pats už save:) Jaučiausi nuostabiai tiek per fotosesijas, tiek kaskart žiūrėdama nuotraukas.
Jūsų pagalba per vestuvinę fotosesiją buvo neįkainojama - viskas įvyko greitai, maloniai ir neišvargino - po to trypėm visą naktį:) Ačiū jums, merginos! Jei ir toliau įdėsite tiek širdies į tai, ką darote - jums pasiseks viskas, ko imsitės! To ir linkim:) Oi, ir dar tie grybukai...Buvo nuostabi dovana svečiams! Jaunimas paryčiais sutraškino savo ir draugų, o tėvai iki šiol laiko garbingiausioje vietoje - sekcijoje :D

Priešvestuvinę ir vestuvinę Tomos ir Pauliaus fotosesijas galite peržiūrėti čia, čia ir čia.

***

Rita ♥ Tomas


Labai labai ačiū už idėjas, visus grožius ir siurprizus. Net negalėjau įsivaizduoti, kad gali būti taip gražu. Turbūt niekada nepamiršiu kaip smagiai ir maloniai nustebinot rugiagėlių papuošimais, apie kuriuos nieko net neįtariau, nes buvau tik užsiminusi, kad šios gėlės man labai gražios... Esu įsitikinusi, kad taip maloniai stebėsis visi, kurie į Jus kreipsis. SĖKMĖS ir DĖKUI!!!"

Ritos ir Tomo vestuvių nuotraukas galite peržiūrėti čia.

***

Asta ♥ KęstutisAčiū Rūtelėms už labai gražią, šiltą, subtilią, puošnią, originalią mūsų šventę. Be Jūsų rankų, idėjų, skonio nebūtų taip jauku.Šį savaitgalį buvau dar vienose Jūsų puoštose vestuvėse - įspūdis nepakartojamas. Sėkmės Jums didžiausios, idėjų, minčių, gerų nuotaikų ir daug progų išnaudoti visą Jūsų potencialą. Dar kartą dėkojame Jums už nuostabiai surengtą mūsų šventę. Merginos, verskit kalnus :)

Astos ir Kęstučio vestuvių nuotraukas galite peržiūrėti čia ir čia.

***