Navigation Menu

Nuotakos puokštė: mūsų mielųjų nuotakų gėlės

Simboliška, bet moters dienos proga norime su jumis pasidalinti nuotabiais floristų kūriniais, kuriuos praėjusią vasarą savo didžiąją dieną rankose laikė mūsų mielosios nuotakos.

"Levandos. Tikrai jos", - buvo įsitikinusi floristė, pirmą kartą pažvelgusi į svajingas Olgos akis. Suderinusi levandas su hortenzija, floristė sukūrė nuostabią puokštę elegantiškai nuotakai. Gražuolė hortenzija suteikė puokštei turtingumo ir rafinuotumo, o mažutės kvapnios levandos  - lengvumo ir pieviškumo.Puokštės autorė: Irena Ramanauskaitė
Foto: Eigirdas Scinskas, www.e-s.lt
Daugiau apie šias vestuvės skaitykite čia.


Gerokai įsigėbėjus rudens sezonui, gausią ir spalvingą puokštę rankose laikė mūsų mieloji Agnieta. Ryškiaspalviai rudens pranašai - viržiai, puikiai derėjo su melsvomis hortenzijomis ir gležnutėmis eustomomis.

Puokštės autorius: Sergejus Zareckis 
Foto: Linas Žukauskas, www.linasfoto.ltVisa gražiausiais žiedais žydinti pieva sutilpo nuotakos Vytautės delnuose. Švelnios persiko rožės ir gesintos rausvos orchidėjos suteikė puošnumo, o visa galybė mažyčių augalėlių - taip pageidaujamo pieviškumo. Be lengvučių smilgų ir kvapnių žirnelių žiedų, puokštėje vietos surado net  gležnučiai žemuogių žiedeliai! Tai tikros romantikės puokštė!

 Puokštės autorė: Irena Ramanauskaitė
Foto: Aleksandras Babičius, meninenuotrauka.lt
Gražuoliai rausvi bijūnai griežė pagrindiniu smuiku Neringos puokštėje. Lengvai besiskleidžiantys bijūnų žiedai taip tiko vasaros pradžios vestuvėms.

 Puokštės autorius: Sergejus Zareckis 
Foto: Laima Druknerytė, www.laimafoto.ltLyg nugairinti pajūrio brizo masyvūs rožių pumpurai ir aksominės pilkšvalapės žilės taip tiko rafinuotai pajūrio nuotakai Godai. Beje, šio rožės - puiki alternatyva bijūnų gerbėjoms:)


Puokštės autorė: Ineta Sukackienė
Foto: Laima Druknerytė, www.laimafoto.lt
Daugiau apie šias vestuvės skaitykite čia.

Išskirtinę puokštę savo vestuvių dieną rankose laikė Justina. Be galo mylinti sukulentus, kitokių augalų puokštės ir neįsivaizdavo savo vestuvių dienai. Floristė, suderinusi keletos rūšių sukulentus, sukūrė tikrai originalią puokštę. Beje, nuotaka šios puokštės nemetė netekėjusioms draugėms,o sukulentus atskyrusi ir susodinusi į vazonėlius padovanojo joms po vestuvių.  Puokštės autorė: Irena Ramanauskaitė
Foto: Sergej ir Anastasija, www.sp-fotografija.lt/
Daugiau apie šias vestuvės skaitykite čia.

Be galo mylinti jurginus, mūsų rudens nuotaka Eglutė savo puokštei rinkosi kuklią, mažučių žiedelių puokštę. Taip švelnu, romantiška ir rudeniška!

 Puokštės autorius: Sergejus Zareckis 
Foto by: Sergej ir Anastasija, www.sp-fotografija.lt/Gražuolės baltos tulpės puošė mūsų pavasario nuotaką Giedrę. Tulpių motyvai ją lydėjo nuo pat vaikystės, tad ši gelė buvo pasirinkta neatsitiktinai ir nuotakos puokštei, ir šventės dekorui.

 Puokšės autorius: Nijolės gėlės
Foto: saules-pieva.lt
Daugiau apie šias vestuvės skaitykite čia.
Lapkričiui artėjant ties viduriu, nusprendė susituokti Andrius ir  Laura. Prie elegantiškos ir puošnios nuotakos suknios floristė priderino rudenišką puokštę, puoštą spanguolių lapais ir uogomis.


 Puokštės autorė: Irena Ramanauskaitė
Foto: Šarūnas ir Indrė,foto-grafija.lt


Švelniai rausva Indros Dovydėnaitės suknelė, kurta nuotakai Rūtai, prašėsi ir švelnios puokšės. Rožių ir eustomų duetas puikiai pabrėžė suknelės spalvą ir pridėjo puošnumo.

 Puokštės autorius: Sergejus Zareckis 
Foto: Redijus Anikanovas, www.redijus.comCharizmatiškieji Kižaukai savo vestuvėms rinkosi ir savo ryškų būdą pabrėžiantį koloritą. Geltonos ir mėlynos duetas atsispindėjo ir nuotakos puokštėje.


 Puokštės autorius: Du Žiedėliai
Foto: Paulius Rakštikas, ypatingai.lt 
Daugiau apie šias vestuvės skaitykite čia.

Kitokios, nei šermukšnių puokštės negalėjome įsivaizduoti nei mes, nei mūsų mielieji Šermukšniai. Išskirtine puokšte pasipuošusi nuotaka Neringa iš ties atrodė originaliai! 

Puokštės autorė: Ineta Sukackienė
Foto: Mantas Pra, www.mantaspra.com

O apie kokią nuotakos puokštę svajoji Tu, mieloji skaitytoja?:)

1 komentaras: