Navigation Menu

Vytautė ♥ LeonNors lietuvaitė Vytautė ir ispanas Leon kasdien lakioja jau namais tapusiomis Briuselio gatvėmis, visgi savo širdis  nusprendė sujungti čia, Lietuvoje. Sulėkė svečiai tai ypatingai besibaigiančios vasaros dienai ne tik iš tolimų Lietuvos kampų, bet ir  bemaž iš kito Europos galo. Surengėme jiems ypatingai jaukią ir gražią švente pačioje Vilniaus širdyje.

Ramus nuotakos rytas prabėgo šeimos rate, ruošiantis ir kaupiantis vienai svarbiausių gyvenimo akimirkų.


O tuo metu vaikinai....
Santuokos ceremonija vyko lietuvių-ispanų-anglų kalbomis. Kad svečiai nepasimestų ir geriau suvoktų ceremonijos eigą ir turinį, nusprendėme pagaminti ceremonijos knygeles.Po ceremonijos, pirmąsias šampano taures svečiai kėlė ant pievutės, kur klausydamiesi lengvų smuiko ir gitaros melodijų džiaugėsi tapę viena šeima. Be galo mylintys Vilniaus senamiestį, jaunieji kelias valandas praleido vaikštinėdami išsiilgtomis gatvelėmis ir džiaugdamiesi vienas kito – jau vyro ir žmonos – draugija.


Vestuvių pobūvis vyko pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje - viešbutyje "Narutis". Didžiausi komplimentai! Čia svečiai mėgavosi gurmaniška vakariene ir puikiu vynu. Vakaro metu netrūko už širdies griebiančių šeimos narių ir draugų pasisakymų, palinkėjimų jauniesiems. Muzikai ir šokių aikštelei abejingų nepaliko grupė Dixxband.

Klasikinės aplinkos dekorui naudojome švelnias spalvas ir aukso motyvus.


Vestuvių planuotoja – dega rūtos
Vestuvių dekoravimas – dega rūtos
Fotografai – Aleksandras Babičius ir Irina Belčikova http://meninenuotrauka.lt
Pobūvio vieta – Viešbutis "Narutis", http://narutis.com/
Nuotakos puokštė – Irena Ramanauskaitė
Šukuosena - Giedrė Chromovaitė, KUKLA BEAUTY BOX
Makiažas - Lilija Bytautaitė

3 komentarai:

 1. Ačiū Faustai ir Aušrai už nepriekaištingai tikslią ir svajingai romantišką vestuvių organizaciją. Dirbti kartu su jumis ne tik lengva, bet ir malonu! :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Aukščiausias pilotažas kaip visuomet :). Pagarba!
  Žinot kai matau kažką labai neįprasto, šmėsteli mintis "Negi tai Lietuvoje?". Pasirodo, kad mes turime labai daug genialių žmonių.
  Beje, jaunosios puokštė nepakartojama...

  Džilda,

  AtsakytiPanaikinti
 3. Aleksandrai, ačiū labai už komplimentus!

  Miela Džilda, dėkojame ir jums. Jaunosios puokštė tikrai nuostabi:) Didžiausi komplimentai už ją Irenai:)

  AtsakytiPanaikinti