Navigation Menu

Vidmantė ♥ PauliusVidmantė ir Paulius - liepsnojanti pora. Be galo energingi, pozityvūs, charizmatiški ir traukiantys bendrauti. Tad ir jų šventė negalėjo būti kitokia!
Vidmantė vestuvių dieną atrodė pritrenkiančiai! Tobulo grožio moteris be abejo turėjo vilkėti ir tobulą Juozo Statkevičiaus suknelę.Vidmantė ir Paulius šventei pageidavo gamtos. Ceremonija turėjo vykti ant žolės. Tad turėjom ne tik žolės, bet ir visą meilės salą! Ir, žinoma, styginių kvarteto atliekamą Mendelsono maršą:)

Žiedus jauniesiems atnešė jų pačių sūnus, nuotaką atlydėjo tėtis.
Vidmantės ir Pauliaus šypsenos nustelbia net Užutrakio dvaro grožybes:)

Kokios vestuvės be tilto! Turėjom net jį!

Pačią šventę jaunieji taip pat įsivaizdavo tik gamtoje, tad ją surengėme nuostabiame gamtos kampelyje prie Lavyso ežero. Puikus oras leido mums stalus padengti ant žolės ir padovanojo nepamirštamą vasaros vakarą.Dekorui rinkomės puošnų rausvos ir aukso koloritą.Šventėje turėjome visą būrį vaikų, tad ir jiems specialiai buvo dekoruotas stalas.

Vaizdas, apie kurį svajoja daugelis porų:)

Torto šou pušų apsuptyje surengė Virtuvės mitų griovėjai.Jei manote, kad ties tortu vakarėlis ėjo į pabaigą, baisiai klystate:) Sare Roma svečiams užkūrė tiek liepsnos, kada vakarėlis tęsėsi iki aštuntos ryto:)

Vidmante, Pauliau, ačiū jums už galimybę surengti vieną gražiausių ir įspūdingiausių švenčių! Saugokit ir mylėkit vienas kitą, jūsų šeima tvirta kaip kumštis!

Pasiruošimo, ceremonijos, fotosesijos bei vakaro pradžios foto: Gediminas Žilinskas;

Vestuvių planuotoja: Dega rūtos;

Vestuvių dekoravimas: Dega rūtos;

Lemputės: Lemputės vestuvėms, www.lemputesvestuvems.lt

1 komentaras:

  1. Super ! o gal galite išduoti paslaptį kas šukavo ir dažė nuotaką?

    AtsakytiPanaikinti