Navigation Menu

Indrė ♥ Vytautas

Foto: Laima Druknerytė, www.laimafoto.lt

Indrė ir Vytautas – visada gera nuotaika ir puikiu humoro jausmu trykštanti pora. Tokia turėjo būti ir jų diena – kupina juoko, nevaržomų šėlionių  ir gerų emocijų.

„Kai nusprendėme susituokti, pirmiausia norėjome jaukios ir linksmos šventės sau ir svečiams.  Kadangi gyvename ne Lietuvoje ir tikėjomės svečių iš užsienio, norėjome parodyti tai, ką mūsų akimis Lietuva turi gražiausio  - Vilniaus senamiestį  bei nuostabią gamtą – pievas, ežerus, miškus,“- pasakoja jaunieji.


Foto: Laima Druknerytė, www.laimafoto.ltJie savo dieną pradėjo pusryčiais Vilniaus senamiesčio restorane su artimiausiais šeimos nariais. „Tai buvo labai geras sprendimas”,- pabrėžia jaunieji. “Tik atsikėlę,  visi išskubėjome ruoštis kas kur, o susitikome jau pasipuošę, laimingi ir pasirengę pradėti šventę. Restorano terasoje mus pasitiko malonus personalas su skaniais pusryčiais ir pirmąja šampano taure. Gera buvo pora valandų praleisti tik su šeima”.

Foto: Laima Druknerytė, www.laimafoto.lt

Po pusryčių Indrė ir Vytautas susikibo už rankų ir  pėstute atėjo į bažnyčią.  “Bernardinu bažnyčios koplytėlėje jautėmės ramiai, pakylėtai, buvo taip gera po santuokos sakramento priėmimo atsisukti ir pamatyti tiek daug draugų ir artimųjų vienoje vietoje. Maža koplytėles erdvė tai tik dar labiau sustiprino.”Foto: Laima Druknerytė, www.laimafoto.lt
Po ceremonijos pakėlę šampano taurę su savo svečiais, jaunieji išvyko fotografuotis. ”Buvo gera skrieti savo bestogiu vabaliuku. Vėjas kedena plaukus, o mes tokie laimingi ir tik ką susituokę!”

Nuotaką puošė Egidijus Rainys, jaunikio švarkas - Suit supply.Foto: Laima Druknerytė, www.laimafoto.lt
Sugrįžusius į pobūvio vietą Indrę ir Vytautą tėveliai pasitiko netradiciškai – su jų mėgiamo viskio taure ir juodojo šokolado gabalėliu: kad gyvenime netrūktų saldumo ir jis būtų kaip viskis – su metais vis geresnis.


Foto: Laima Druknerytė, www.laimafoto.lt
Nuo pat šventės planavimo pradžios jaunieji ypač akcentavo fotografijų svarbą. “Fotosesija su svečiais buvo vienas iš smagiausių užsiėmimų. Dūkome, šėlome. Svečiai vis klausė, ar nepavargome. Ką jūs, tai buvo vienas malonumas! Juk taip gera su brangiais žmonėmis turėti bent po nuotrauką. Labai smagu, kad jos visos išėjo skirtingos, visos su charakteriu”.


O čia jų gražuolis sūnelis Libertukas. Ne mažiau pašėlęs nei jo tėvai:)


Foto: Laima Druknerytė, www.laimafoto.lt
Kol vieni fotografavosi, kitus svečius vaišinome čia pat pievoje didžiulėje keptuvėje kepta paelja bei vėsiu baltuoju vynu. Tai leido smagiai ir laisvai svečiams leisti laiką, pasimėgauti puikiu oru iki pat saulėlydžio, kuomet visi jau buvo kviečiami šventinės vakarienės.
Foto: Laima Druknerytė, www.laimafoto.lt

Stalų bei saldaus stalo dekorui įkvėpimo sėmėmės iš miškų ir pievų. Indrės ir Vytauto svečiams iš užsienio labai norėjosi parodyti lietuviškos gamtos grožį. Svečių vardo kortelėms naudojome medžio žievę, stalų dekorui – naturalų liną, samanas, sodinome net uogas jau prisirpinusias žemuoges. Į vazas merkėme taip visų nuotakų dievinamus bijūnus ir vėdrynus.


Foto: Laima Druknerytė, www.laimafoto.lt


Foto: Rokas JundulasFoto: Laima Druknerytė, www.laimafoto.lt


Foto: Rokas Jundulas

Foto: Laima Druknerytė, www.laimafoto.lt

Foto: Laima Druknerytė, www.laimafoto.lt
O vakaras prabėgo kaip viena akimirka. Justas žavėjo magijos triukais ir šmaikštumu, o “Blue Fun” vaikinai nepaleido svečių iš šokių aikštelės. “Koks geras patarimas buvo nesirepetuoti pirmojo šokio! Jokio jaudulio, kad turim prisiminti žingsnelius – tik improvizacija ir mėgavimasis vienas kitu,“- džiaugiasi jaunieji. „Prisiklausę mitų apie įtemptą vestuvių dieną, viską stengėmės susidėlioti taip, kad stresas mūsų nevargintų. Tai buvo geros savijautos ir nepervargimo vestuvių dieną receptas.“

Foto: Laima Druknerytė, www.laimafoto.lt

Vestuvių planuotoja: Dega rūtos;
Vestuvių dekoravimas: Dega rūtos;
Fotografas – Laima Druknerytė (www.laimafoto.lt);
Vestuvių tema – Nuotaikinga šventė gamtoje su miško motyvais;
Spalvos – Žalia, smėlio, ruda;
Nuotakos suknelė – Egidijus Rainys (www.egidijusrainys.lt);


Indrės ir Vytauto vestuvės buvo publikuotos žurnale Vestuvės.lt, 2013 m. rudens numeryje.

2 komentarai: