Navigation Menu

Ieva ♥ Daumantas


Esame laimingos, nes pas mus ateina jaunieji, kuriais galime žavėtis kaip asmenybėmis. Ieva ir Daumantas - gražūs, be galo veiklūs ir jau daug pasiekę. Savo šventę jie matė tikrą, nuoširdžią, paprastą, bet labai kokybišką ir apgalvotą. Ją planavome gražiausiame užmiesčio resorte – IDW Esperanza.Nuotaka ir jaunikis iki ceremonijos nesimatė. Ieva savo rytą praleido besiruošdama su draugėmis. 


Ievos grožiu neįmanoma atsistebėti!

Skyrėme laiko ir šeimos portretams.
Ceremoniją planavome ežero terasoje. Susirinkusius svečius pasitiko Daumantas. Netrukus lydima tėčio atėjo ir nuotaka.


Sveikinimai ir burbuliukų valanda!Gurmaniška vakariene svečius lepino IDW Esperanza šefai. Vis gardesnius patiekalus keitė šeimos ir bičiulių kalbos. O mes negalėjome atsigrožėti vienoje vietoje sutikę taip daug puikiai kalbėti gebančių svečių. Smagu, kai žmonės moka nuoširdžiai džiaugtis ir bendrauti, kai puikiai šventės atmosferai sukurti nebereikia vedėjų ir papildomų dirgiklių.
Po vakarienės į sceną stojo Orgen Roll Band ir visus svečius pakėlė ant kojų.

Vidurnaktį buvo tikra atgaiva lauke kelti šampano taures ir mėgautis tortu. Daumantas lengva ranka atidarinėjo šampano butelius:)


O tada svečių laukė didžiausia staigmena, nuo kurios iš esmės ir prasidėjo šių vestuvių planavimas. Scenoje pasirodė Golden Parazyth ir savo energija užpildė nuostabią vasaros naktį. 


Ieva, Daumantai, džiaugiamės ir didžiuojamės prisidėję! Ačiū, kad galėjome būti viso to dalimi!


Vestuvių planavimas ir dekoravimas: Dega rūtos
Vakarėlio foto: Rokas Jundulas